Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez PiS w Fundacji Batorego

7KN1.B.15Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez  PiS w Fundacji Batorego.

Generalny dalekosiężny cel ujawnił publicznie w 2001 r. krakowski rabin Sacha Pecaric, mówiąc [ http://www.pardes.pl/old/o_nas.html]:
Te kilka lat, przez które Pardes Lauder ukształtował się i osiągnął swój dorobek pokazują, że pomimo dramatu historii i wszelkich złych prognoz, żydowska nauka i żydowskie życie mogą odrodzić się w Polsce na najwyższym poziomie, kształtując przyszłość polskich Żydów i kierując ich na drogę Tory, która stanowi o istocie żydowskiej tożsamości. Oby dzieło rozpoczęte prze Pardes Lauder mogło być kontynuowane i oby stało się fundamentem dla odbudowy prawdziwego żydowskiego życia w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w przyszłym pokoleniu.”
Realizacja tegoż rozpoczęła się na dobre z chwilą rozmontowywania bloku sowieckiego przez Gorbaczowa. Możni tego świata dobili nowego targu i kraje dawnego demoludu zostały przekazane w objęcia tworzącego się zachodniego nowego świetlanego kraju rad – UE. W ślad za tym podjęto stosowne zakulisowe działania. Uczestniczą w tym komunistyczne wówczas władze Polski. Z czasem oficjalnie już ujawniono, że w 1988 r.:Wrzesień – Polska i EWG nawiązują stosunki dyplomatyczne. Rozpoczynają się negocjacje w sprawie umowy o handlu oraz współpracy gospodarczej.
Czytaj:Jan Olszewski i Układ Europejski
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/21/jan-olszewski-i-uklad-europejski-z-16-12-1991-r/
.
Dla wprowadzenia w życie przygotowanych tajnych planów uszykowano „kanciasty stół” – zwany okrągły stołem, solennie dobierając do niego jedynie słusznych uczestników. Aby powiódł się cały plan koniecznym stało się wmówienie całemu Narodowi Polskiemu (również i innym narodom byłego „demoludu”), że Naród Polski odzyskał suwerenność, że Polska z dnia na dzień odzyskała swą wolość i niepodległość.  Nową niewolę nazwano wolnością. Potajemnie przed Narodem Polskim, a nawet przed posłami na Sejm RP sporządzono w Brukseli w dniu 16 grudnia 1991 r. „Układ Europejski”, który pod osłoną burzy lustracyjnej 1992 r. przepchnięto przez Sejm RP – a następnie układ ten ratyfikował Lech Wałęsa.
Czytaj: „Nocna zmiana – czy nocna zdrada?”
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/nocna-zmiana-%E2%80%93-czy-nocna-zdrada/
.
Potem szło już wszystko w miarę gładko wykańczając po drodze wszelkich przeciwników tegoż stanu rzeczy, a Lech Kaczyński stanął na wysokości postawionego mu zadania wspierając środowiska żydowskie w Polsce, a co opisałem w artykułach:
Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/prezydent-kaczynski-porownal-siebie-do-izraelskiego-premiera-ariela-szarona/ ;
Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/
.
Do realizacji wyżej opisanego celu wykorzystano do perfekcji dwa bardzo istotne czynniki natury społecznej, a to: bardzo silną awersję społeczeństwa polskiego do bloku wschodniego, a w szczególności do ZSRR (podtrzymywaną cały czas przeróżnymi działaniami, w tym do samego końca przez samego Lecha Kaczyńskiego), a także bardzo pozytywne postrzeganie USA przez Polaków – jako wybawcy, zbawcy i dobrego wuja Sama rozdającego dolary komu popadnie.
.
Czas jednak płynął i zdawano sobie sprawę z tego, że koniec końców Polacy zaczną trzeźwieć i powstanie realna groźba zawalenia się tej całej misternie realizowanej strategii. Remedium na to było bardzo proste. Wytworzono poprzez sztuczny podział dwie duże (w rozumieniu poparcia społecznego) partie; PiS i PO – obie wywodzące się KOR-u, pozostawiając przy tym pozostałości partyjne po PRL (SLD, PSL i wszelkie inne lewactwo).
.
Sen z powiek spędzało jednak to, co w swym wykładzie w Fundacji Batorego George’a Sorosa wyłożył Jarosław Kaczyński w dniu 14.02.2005 r. [ więcej w: „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
 „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.
Przed 10 kwietnia 2010 r.– po upływie 5-ciu lat od chwili wygłoszenia przez Jarosława Kaczyńskiego tego zagrożenia dla realizacji głównej strategii – mieliśmy następujący stan:
– Prysł mit Ameryki, no i pokazano co oni potrafią w Iraku, a i w Afganistanie, no i co posłużyło do tego jako pretekst,
.
– Żydzi pokazali światu co potrafią wyczyniać w Gazie,
.
– Znacząco osłabł straszak wschodni w postaci Rosji i Białorusi,
.
– Obiecane cuda unijne na kiju nie nastały, a słoneczko Peru też tu nic nie pomogło,
.
– Polacy mogli zobaczyć w pałacu prezydenckim świętowanie Chanuki i prezydenta bawiącego się z rabinem w gry chanukowe, a także chadzającego po tym pałacu uśmiechniętego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w mycce na głowie i zapalającego menorę; a i wielce uradowanego po podpisaniu przez tegoż prezydenta aktu zatwierdzającego niewolę Narody Polskiego,
.
– Wybory prezydenta miały się odbyć na jesieni i do tego czasu mogła się wyłonić realna groźna konkurencja nie akceptująca dalszą realizację dotychczasowego kursu politycznego, a w wyborach do Sejmu RP w 2011 r. mogło się ziścić to czego się obwiano – że połączą swe siły „całkowicie wykluczeni” z „częściowy wykluczonymi” i wspólnie razem pogonią to całe dotychczasowe towarzystwo.

10 kwietnia 2010 – katastrofa samolotu TU-154 pod Smoleńskiem – i:

– 7 dni narodowej żałoby i siedem dni bardzo intensywnego prania mózgów Polaków przez wszystkie media (a i przez innych wpływowych) zakończone pochówkiem Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki na Wawelu. Puszczono, jakoś tak bardzo gładko, wszystko wcześniejsze w niepamięć.
.
– Nagłe ogłoszenie przedterminowych wyborów na prezydenta RP ku zaskoczeniu reszty nieprzygotowanej do takiego obrotu sprawy. A i wybory do Sejmu z pewnością odbędą się szybciej, bo na jesieni tego roku zamiast w roku następnym.
.
– Intensywny powrót do rosyjskiego straszaka poprzez sianie wszelakiego rodzaju insynuacji, jakoby Rosjanie mieli interes w tej katastrofie pod Smoleńskiem.
.
– Kandydowanie Jarosław Kaczyńskiego na urząd prezydenta RP – jako zbawcy Narodu Polskiego, i wszystko wskazuje na to, jeżeli tak dalej pójdzie, to realizacja  generalnego celu i realizacja strategii wygłoszona w Fundacji Batorego niczym nie zostanie zmącona – w każdym bądź razie tak sądzą.
.
– A przy okazji, zgodnie z wypróbowaną już u nas metodą, pod osłoną narodowej żałoby sprzedano firmom USA polskie złoża energetyczne gazu.
.
– Jeśli katastrofa pod Smoleńskiem nie była zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem, to kto w tym miał interes? – bo kto, póki co, na tym skorzystał to już wiemy.
.
Dla lepszego jeszcze zrozumienia tego wszystkiego co się w istocie dzieje odsyłam do
Tu odkrywamy prawdę – MATRIX – lekcja 2
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/tu-odkrywamy-prawde-%E2%80%93-matrix-lekcja-2/
Boguchwała. A.D. 01 maja 2010 r.  –  mgr inż. Józef Bizoń
____ ___
Przeniesiono z:
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2582
_______
07.08.2011

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Galeria | Ten wpis został opublikowany w kategorii George Soros - PiS i inni kamraci, Józef Bizoń, Mechanizmy władzy nad Polską. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.