Tu odkrywamy budowane przez długie lata mechanizmy zniewalające Naród Polski

6 – KN1..S2Tu odkrywamy budowane przez długie lata mechanizmy zniewalające Naród Polski.

Mechanizmy te budowały wszystkie ekipy rządowe – żadnych wyjątków nie ma w tym względzie.
Układ europejski” z 16 grudnia 1991 r. – obowiązujący po dzień dzisiejszy – tworzony był w Brukseli na wiele lat przed tzw. odzyskaną przez Polskę wolnością.
Nic nie zrobimy, jeżeli nie uświadomimy sobie i innym, że to niewola nazwana wolnością. To jest kłamstwo kłamstw. Oszustwo 1000-lecia.
.
Wybaczcie, ale do dyskusji powinni przystępować ci, którzy zapoznali się z materiałami podanym pod linkiem: https://jozefbizon.wordpress.com/opracowania-matrix-ue-2002/. Na tym polu samorządowym leży odpowiedź na pytanie dlaczego tak chętnie przekazuje się instrumenty władzy centralnej na poziom województw, a inni tak ochoczo rwą się na przeróżne stanowiska do UE i tzw. parlamentu UE. Niektórych rozmyślnie zaczepiłem, to się obrazili. Z góry uprzedzam, że będą kasowane wpisy mające charakter napastliwy na KK. O sprawach trudnych dyskutujmy w duchu troski o KK – kapłanom potrzebne jest nasze wsparcie i pomoc w wydobyciu się z tej oblężonej twierdzy – nawet jeśli niektórzy pobłądzili.
.
Prezentowana tu materiał jest na pozór trudny, bo nabity jest dużą ilością skondensowanej informacji, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Na początek trzeba go pobrać ze strony
https://jozefbizon.wordpress.com/opracowania-matrix-ue-2002/
i go wydrukować na papier, bo o wiele łatwiej jest z niego korzystać mając obok siebie karty ze schematami blokowymi. Wydrukowane schematy będą czarno-białe [chyba, że drukarka drukuje w kolorach].
Trzeba też sobie wydrukować „Układ europejski z 16 grudnia 1991 r.” – trzeba go przeczytać (od deski do deski) i mieć go pod ręką. Będą publikowane kolejne fragmenty opracowania aż do szczytu władzy – ale na początek zajmijmy się tym co już jest dostępne.
.
Pytają mnie tu i ówdzie, jakim cudem powstało to opracowanie. Powstało ono w ciekawych okolicznościach. Zostałem na długi okres czasu pozbawiony pracy zarobkowej sądząc chyba, że się załamię. A że jestem z zawodu inżynierem lubiącym dociekać prawdy, a wszystko wokół „kupy” się nie trzymało, to sporo czasu tak krok po kroku począwszy od „Układu Europejskiego” wyszło szydło z wora i powstało opracowanie, którym się z Polakami teraz dzielę. Powstało za Bóg zapłać – bo inaczej by nigdy nie powstało – z myślą dla mojej Ojczyzny Polski i dla Narodu Polskiego, jeśli zechce je przyjąć i odkryć porażającą rzeczywistość.
.
Popatrzmy – opracowanie powstało w miesiącu kwietniu 2002 r. Dzisiaj dobiega końca miesiąc marzec roku 2010. Jak sądzicie; łatwo jest patrzeć w bezsilności jak Polska ginie mając świadomość rzeczywistego stanu rzeczy? Osiem lat straconych – a może tak miało być, aby się w końcu otrząsnąć? Nie traćmy więc już więcej czasu i zabierajmy się do roboty – tzn. na początek do rozpoznania sieci pajęczej na nas zarzuconej.
.
LEKCJA 1.
.
Największe oszustwa skrywane są pod twierdzeniem „wiadomo, że …i tu podanie fałszu, który ma przybrać przymiot prawdy.
.
Przykłady:
.
– wiadomo, że po 1989 r. Polska odzyskała wolność (co jest oczywiście z gruntu twierdzeniem fałszywym o fundamentalnym znaczeniu). Przyjęcie tego fałszu za prawdę wyłączyło naturalny instynkt samozachowawczy Narodu Polskiego i otworzyło (nadal otwiera) drogę do uczynienia z Polaków niewolniczej bezwolnej masy. Nikt nie lubi być przecież niewolnikiem (więźniem) i gdy jest świadomy stanu swej niewoli to będzie myślał jak zrzucić z siebie to jarzmo. Przy pierwszej nadarzającej się okazji po prostu ucieknie z takiego miejsca.
.
– wiadomo, że „xxx” jest oszołom, stary komuch, żyd, niczego nowego nie odkrywa, stary manipulant. Zabieg ten stosowany jest po to, aby odwieść ludzi od poznania bardzo niewygodnej prawdy – jeśli nie ma innego skutecznego sposobu na zablokowanie jej rozpowszechniania.  Większość nierozumnych ludzi daje się złapać na ten chwyt i wówczas od razu zatyka uszy i zamyka oczy nie usiłując samemu sprawdzić czy tak w istocie jest. Zabieg ten okazuje się dość skutecznym w polskiej rzeczywistości.
.
– wiadomo, że „yyy” nie posiada tytułu profesora, to i nic mądrego nie ma do powiedzenia. Zabieg jak wyżej i dodatkowo ma na celu zablokowanie poziomej komunikacji pomiędzy ludźmi, a ponadto  ma uniemożliwić odkrywanie profesorów od płatnego kłamstwa.
.
– wiadomo, że jak się publicznie opowiem po stronie prawdy i Narodu Polskiego, to mnie publicznie oplują i będą mnie niszczyć (i tu każdy będzie przywoływał znane mu przykłady na potwierdzenie tegoż).
.
Błąd polega na tym, że Polacy od dawna są bardzo dobrze rozpracowani przez obcych i jeśli doszli do wniosku, że możesz być dla nich niebezpieczny (nawet w dłuższej perspektywie czasu), to i tak zostałeś już osmarowany tam gdzie trzeba, a ty nie wiedząc o tym zamartwiasz się tym, że dopiero może to nastąpić i siedzisz cicho, a oni robią z nami co im się żywnie podoba.
.
2. Największym wrogiem każdego człowieka – w tym Polaka – jest jego niewiedza
o rzeczywistym stanie rzeczy i brak używania własnego rozumu zdając się na rozum cudzy. Tak jest i z całymi narodami.
.
3. W czym jest gorszy komuch od tych niszczycieli Polski i Narodu Polskiego mówiących, że komuchami oni nie są? Zdaje się, że ta ława oskarżonych obok Jaruzelskiego powinna być dużo, dużo dłuższa, aby się na niej zmieścili wszyscy niszczyciele Polski aż po dzień dzisiejszy. Przysłowiowi głupcy mogliby ewentualnie liczyć na łagodniejszy wymiar kary, ale pod warunkiem przez nich wykazania (w ramach obrony), że byli tylko głupcami.
.
4. Osoba używająca rozumu zawsze poszukuje odpowiedzi na pytanie DLACZEGO? – takie a nie inne widzi skutki – co jest ich pierwszą przyczyną i zawsze sprawdza te twierdzenia zaczynające się od „wiadomo, że …”
.
Na koniec dla przypomnienia z niedalekiej przeszłości … „wiadomo, że polskie zakłady pracy wybudowane za PRL nic nie są warte”. Skutek znamy. Tak jest w każdej dziedzinie, więc sprawdzaj, czytaj, ucz się i ucz innych, jeśli masz taką okazję. Inaczej dostaniesz oczopląsu wodząc oczyma za pojawiającymi się nowymi licznymi negatywnymi skutkami. Spędzisz wówczas swoje całe życie w ciągłym bieganiu za muchami z klapką na muchy.
.
Boguchwała, A.D. 26 marca 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń
_________
Przeniesiono i uaktualniono z:
http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=142&pid=2451
_________
07.08.2011

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Galeria | Ten wpis został opublikowany w kategorii Józef Bizoń, Mechanizmy władzy nad Polską. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.