Aby krzyk Narodu Polskiego nie został przez świat zauważony

8KN1.C,5Aby krzyk Narodu Polskiego nie został przez świat zauważony
–  Prezydium Episkopatu Polski wydało oświadczenie.

To nie Naród Polski uczynił z „majestatu śmierci” kwestię polityczną, ale ci, którzy zadrwili sobie z majestatu Rzeczypospolitej i z Narodu Polskiego decydując o pochówku prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki na Wawelu.
.
Zasługi Lecha Kaczyńskiego dla społeczności żydowskiej (a nie Narodu Polskiego – bo tutaj trudno doszukać się w faktach takich zasług) obszernie opisałem w artykule „Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich
.
Te ogromne zasługi Lecha Kaczyńskiego dla strony żydowskiej dobitnie potwierdza wypowiedź szefa parlamentarnej komisji finansów izraelskiego Knessetu, Moshe Gafni:
.
Nie było potrzeby tak szybkiego wydania depeszy z kondolencjami, co odbyło się w sposób uwłaczający Izraelowi, gdyż depesza wysłana została w środku trwania szabasu.” – powiedział Gafni, dodając, że “Głowa państwa pogardziła szabasem i zbezcześciła go.” – http://www.bibula.com/?p=20323 – co należy raczej czytać w tych konkretnych warunkach jako nieopatrzne naprowadzenie Polaków na zwrócenie przez nich uwagi jak ważnym człowiekiem dla interesów Izraela w Polsce był Lech Kaczyński.
.
W dniu 13 kwietnia 2010 r. (ulubione masońskie 13) na oficjalnej stronie Archidiecezji Krakowskiej pojawiła się taka oto informacja:
.
[„Ostatecznie ta sprawa nie została jeszcze zdecydowana” – mówił kard. Dziwisz w rozmowie z dziennikarzami. „Kraków jest otwarty, ja jako biskup i stróż katedry jestem otwarty” – zadeklarował metropolita krakowski. Według niego, pogrzebanie pary prezydenckiej na Wawelu byłoby „zaszczytem dla Krakowa” i Kraków tak przyjąłby decyzję rodziny. Kardynał powiedział dziennikarzom, że rozmawiał o tym m. in. z Jarosławem Kaczyńskim oraz że zwracało się do niego także wiele instytucji i środowisk, które podkreślały, że Prezydent RP i jego małżonka zginęli pełniąc służbę dla Narodu.
.
Metropolita krakowski zastrzegł, że ostateczna decyzja w sprawie daty i miejsca pogrzebu prezydenckiej pary należy do rodziny i dziś ona będzie znana. Pytany, czy złożenie ich szczątków na Wawelu przyczyni się do pojednania w narodzie, odparł: „To by było moim wielkim życzeniem i pragnieniem, by tak się stało”.]
.
Zwróćmy uwagę na niedookreślenie użytego pojęcia „rodzina” i „Narodu”. Czyżby chodziło tutaj o tę fartuszkową rodzinę – pośród której m.in. Lecha Kaczyński i Jarosław Kaczyński prowadził wykłady w Fundacji Stefana Batorego Sorosa (Żyda pochodzącego z Węgier).
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie
Jeśli zaś chodzi o „Naród” to teraz też wiadomo, że chodzi o wybrany.
.
To wyrażone pragnienie przez ks. abp Stanisława Dziwisza, aby dokonać pochówku pary prezydenckiej na Wawelu nie powinno nikogo dziwić, gdyż to nie kto inny, a abp Stanisław Dziwisz był prekursorem wprowadzenia do pałacu prezydenckiego RP świętowania Chanuki i zapalania w nim menory.
.
Zaraz po powrocie z Watykanu i objęciu w Krakowie urzędu zaapelował do wiernych o to, aby w dniu 27 stycznia 2006 r. (piątek) o zmierzchu – z chwilą rozpoczęcia się szabasu – zapalili w swych oknach świeczki z okazji pierwszego Międzynarodowego Dnia Holokaustu na Żydach.
W tym też dniu, zgodnie z prośbą skierowaną do swych wiernych, abp Stanisław Dziwisz wraz z ówczesnym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem zapalili o zmierzchu dużą świecę w oknie papieskim
– co zostało odnotowane w „Gościu Krakowskim” z dnia 12.02.2006 r. nr 7/626 w art. „Światło pokoju” zaopatrzonym ich zdjęciem przy zapalaniu świecy – http://goscniedzielny.wiara.pl/zalaczniki/2006/02/13/1139828723/1139828744.pdf
.
W artykule „Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskichpisałem:
.
„W takiej sytuacji niech się nikt nie dziwi, że nie będą się liczyć żadne argumenty sprzeciwu pochówku na Wawelu. Nie będą się liczyć ani z dobrem Kościoła katolickiego w Polsce, ani z dobrem Narodu Polskiego.”
.
I tak się też stało, a na dodatek Prezydium Konferencji Episkopatu Polski – w osobach abp. Józefa Michalika, abp. Stanisława Gądeckiego i bp. Stanisława Budzika wysmażyło stricte polityczne oświadczenie – co by świat się nie dowiedział co myślą o tym całym pochówku Polacy – zasłaniając się przy tym „majestatem śmierci” no i jak zwykle jednością i godnością, która Polakom bokiem już wyszła na dobre.
.
Jakoś nie chcą zauważyć tragedii Narodu Polskiego i Polski w tej tragedii pochówku, który w istocie jest symbolem pogrzebania Polski i oddania jej w panowania obcej nacji, dla której – i słusznie z punktu jej widzenia – Wawel jest też ich, a Lech Kaczyński jest dla nich królem Królów spoczywających na Wawelu ku Ich wyszydzaniu.
.
Boguchwała, A.D. 16 kwietnia 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń
.
_____________
Odwołania w tekście do innych artykułów opublikowanych przez Józefa Bizonia:
.
Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/
.
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
______
Przeniesiono i uaktualniono z:
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2529
______
10.08.2011

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Galeria | Ten wpis został opublikowany w kategorii George Soros - PiS i inni kamraci, Józef Bizoń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.