Czy taką rolę chce odegrać Radio Maryja, Nasz Dziennik i Telewizja TRWAM???

8KN1.C.12Czy taką rolę chce odegrać Radio Maryja,  Nasz Dziennik i Telewizja TRWAM???

Co do tuszowania, mataczenia przez Rosję sprawy z 10.04.2010 r., to popatrzmy na to z innej strony. Nikt przecież obcy nie ma interesu w tym, aby Polska była silnym krajem. Najlepiej gdyby była trupem politycznym, gospodarczym i pod każdym innym względem.
v
Gdy Rosjanie zauważyli, że na tym tle [tej katastrofy pod Smoleńskiem z 10.04.2010] nakręca się śrubę podziału pośród Polaków, aby tylko utrzymać przy życiu niszczący Polskę i Naród Polski układ i mechanizmy wywodzące się z KORO-PRL i schadzek w Fundacji Batorego u Żyda Sorosa
[czytaj: „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa”]
to jaki mieli w tym interes, aby 10.04 szybko i sprawnie wyjaśnić? Ano żaden.
v
A jeśli wiedzą, że wydarzyło się to np. za sprawą braku elementarnej odpowiedzialności decydentów PiS, to już zupełnie dla nich żaden interes to ujawniać, bo przecież prysłby układ jak bańka mydlana, a wówczas do głosu [a może i władzy] dorwaliby się wykluczeni, których tak się bał i boi Jarosław Kaczyński – ale nie tylko on, bo i biesiadnicy kanciastego stołu, pośród których był też i Lech Kaczyński.
No i Polska mogłaby się wyrwać ze śmiertelnego dla niej uścisku nowego wielkiego brata.
v
No to w takim razie mogli pomyśleć i zadziałać prosto i logicznie – z ich punktu widzenia. Będziemy kręcić i mataczyć. Polacy na tym tle niech się do cna skłócą, a to że przy tym będą na nas nalatywać, toż to nic dla nas nie znaczy.
v
Na tym tle niech się nawet sami Polacy wytłuką na ulicach, a RM, ND i TRWAM trzymającym  z PiS [czy odwrotnie PiS trzymający w garści RM, ND i TRWAM] w tym nakręcaniu śruby pomoże. Obce interesy w Polsce na tym nie ucierpią, a wręcz przeciwnie. Wszak wielu chodzi o to, aby Polska trupem się stała.
v
Czy taką rolę chce odegrać RM, ND i Telewizja TRWAM? – Pomijając już powyższy możliwy rosyjski scenariusz. Jak do tej pory wszystko wskazuje na to, że ku temu to wszystko zmierza ‑ a przed nami jeszcze rok nakręcania tej śruby.
v
Pora więc na otrzeźwienie i wyjście z zauroczenia PiS-em. Trzeba stanąć w prawdzie i z Narodem Polskim, a nie z PiS [pozostałych nawet nie wymieniając] czy u boku Izraela ‑ jak to zapewniał w Izraelu L. Kaczyński tak gloryfikowany przez te media.
[czytaj: „Polska stać będzie u boku Izraela!”]
v
No i na dodatek pobito nam teraz [23.10.2010 r.] światłego polskiego kapłana – ks. Ksawerego Wilczyńskiego, proboszcza w Koszutach Małych – szczerze oddanego Panu Bogu, Kościołowi i Narodowi Polskiemu i trzymającego z Narodem Polskim, a nie z takimi czy innymi partiami Magdalenowo- kanciasto- stołowymi.
http://www.propolonia.pl/article.php?art=592#art
v
Więc pytam – no i co dalej???
Boguchwała, A.D. 26 października 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń
________________
Odwołania w tekście do innych artykułów opublikowanych przez Józefa Bizonia:
v
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
v
Polska stać będzie u boku Izraela!
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/polska-stac-bedzie-u-boku-izraela/
_______________________
Przeniesiono i uaktualniono z:
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2890
___________
19.08.2011

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Galeria | Ten wpis został opublikowany w kategorii George Soros - PiS i inni kamraci, Józef Bizoń, Polityka zagraniczna - a Polska, Radio Maryja i polityka, Zasługi Lecha Kaczyńskiego. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.