OSOBA i CZYN – Karol Wojtyła – 1985 – Wydanie II

OSOBA i CZYN, Karol Wojtyła, 1985 – Wydanie II

Zamieszczam skan z oryginalnego DRUGIEGO wydania w 1985 r.
książki ‘OSOBA i CZYN’ autorstwa Jana Pawła II

Osoba_Czyn_II_1985_baner_140

PO TO, ABY KSIĄŻKA TA wraz z jej PIERWSZYM wydaniem z 1969 r.

Osoba_Czyn_I_1969_baner_140STAŁA SIĘ ŚWIADECTWEM PRAWDY.

Wydanie II zawiera poprawki i uzupełnienia wprowadzone przez Jana Pawła II do PIERWSZEGO wydania książki z 1969 r. ‘OSOBA i CZYN” napisanej wówczas przez Niego jako Kardynał Karol Wojtyła.
.
Wydanie to stanowi jednoznaczne zaprzeczenie utrzymywanych po dzień dzisiejszy twierdzeń Anny Teresy Tymienieckiej (USA) jakoby jej anglojęzyczna książka ‘The Acting Person’ wydana w roku 1979 ma być ostateczną wersją książki ‘Osoba i czyn” Karola Wojtyły wydanej w roku 1969, a do tego, że ta przeinaczona – w stosunku do polskiego oryginału ‘Osoba i czyn’ – treść jej książki ‘The Acting Person’ miała powstać we współpracy z Janem Pawłem II (Karolem Wojtyłą).
.
W 1994 r. Wydawnictwo Towarzystwa Naukowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wydało TRZECIE wydanie ‘Osoba i czyn’ Karola Wojtyły wraz z ‘inne studia antropologiczne’ (przełożone w następnych latach na inne języki), a pomimo to powyższe twierdzenia nadal są utrzymywane.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

22 luty 2013 r. wraz z Panem Romanem Kafel (Dallas USA) z tego samego głównego powodu (DANIA ŚWIADECTWA PRAWDY) zamieściliśmy na
.
https://jozefbizon.wordpress.com/2013/02/22/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1969/
.

skan z oryginalnego pierwszego wydania w 1969 r.  książki ‘Osoba i czyn’
napisanej przez Kardynała Korola Wojtyłę – i pisaliśmy:
.
„Otóż pojawiały się i funkcjonują – zwłaszcza w środowiskach mocno antypapieskich – fałszywe tłumaczenia tej książki, które zawierają treści, których nigdy w oryginalnym wydaniu nie było, a które to w obcojęzycznych mutacjach stały się rzekomymi dowodami na rzekomą apostazję Papieża Jana Pawła II.
.
Nie wiemy kto dokonywał tłumaczenia tej książki z języka polskiego na obce języki i udostępniał je autorom owych oszczerstw.
.
Nie wiemy, czy przekłamania są celowym oszustwem czy nieudolnością tłumaczy.
.

Dlatego też zamieszczamy oryginalne pierwsze wydanie z 1969 roku jako świadectwo PRAWDY  i to jest naszym głównym celem.
Nie wiemy komu ewentualnie należą się prawa autorskie, ale uważamy, że obrona Prawdy i dobrego Imienia Świętej Pamięci Jana Pawła II usprawiedliwiają naszą ewentualną samowolę.”
——————– ——————————————————–
Boguchwała, A.D. 25 czerwca 2013 r. – Józef Bizoń

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Jan Paweł II, Józef Bizoń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.