TALMUD O GOJACH A KWESTIA ŻYDOWSKA W POLSCE – Ks. dr Stanisław Trzeciak – 1939 rok

 – TALMUD O GOJACH A KWESTIA ŻYDOWSKA W POLSCE – Ks. dr Stanisław Trzeciak – 1939 r.

Wbrew pozorom książka ta nic nie straciła na swej aktualności.
Wszystkie procesy jakie odbywają się w Polsce po 1990 r. przebiegają kropka w kropkę według opisów zawartych w tej książce.
.
Baner Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce - Ks dr St Trzeciak 1939 rok 620 w
.
Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce - Ks dr St Trzeciak 1939 rok str_01 620 w
.
Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce - Ks dr St Trzeciak 1939 rok str_03 620 w
.
 Po 1990 r. wydano przedruk tej książki, ale bez powyższej dedykacji wraz  przesłaniem i zaopatrując ten przedruk w „Od wydawcy” pisząc tam postanowiliśmy nie ingerować w jej treść”. Co jak widać jest oczywistą nieprawdą.
.
W „Od wydawcy” podano również, że książka ta ma charakter historyczny, podczas gdy wszystko co w tej książce zostało podane krok po kroku po 1990 roku na Polsce zostało wykonane i jest nadal wykonywane.
.
Teraz idzie atak na polską ziemię, o którym jest też mowa w tej książce.
.
Fragmenty z „Od wydawcy”:
Niniejsza publikacja została wydana po raz pierwszy w 1939 r. dosłownie na kilka miesięcy przed wybuchem II wojny światowej — wojny, która przyniosła Polakom i Żydom tragedię i liczone w milionach ofiary istnie ń ludzkich. Publikacja ma charakter historyczny.”
.
„Dlatego też wydając tę książkę postanowiliśmy nie ingerować w jej treść i zachować formę oraz język oryginału (np. słowo „żydzi” pozostawiamy pisane małąliterą, uznając, że chodzi tu o grupę wyznaniową, a nie narodową), jedynie w zakresie np. interpunkcji dostosowaliśmy książkę ks. Trzeciaka do dzisiejszej pisowni.”
Po ściągnięciu treści tej książki spod podanego poniżej adresu – pomijając to „Od wydawcy” i w to miejsce wstawiając ocenzurowaną dedykację wraz z przesłaniem – mamy odtworzone w pełni wydanie tej książki z 1939 roku, które nic nie straciło na swej aktualności.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/14977543/Stanislaw_Trzeciak_-_Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce.pdf  (link nieaktualny, nowy poniżej)

https://pl.scribd.com/document/156853818/Ks-dr-Stanis%C5%82aw-Trzeciak-Talmud-o-gojach-a-kwestia-%C5%BCydowska-w-Polsce-pdf

Boguchwała, A.D. 19 października 2015 r. – Józef Bizoń

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Józef Bizoń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.