Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem.

Znak PDF_St 0_90x0_90 – Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem. W ramach „dobrej zmiany” nastał czas na POLIN i przesiadki na Międzymorze.

Zapowiedź umowy stowarzyszeniowej z Izraelem mamy już w „Pilnej notatce” z dnia 06 marca 1990 r. sporządzonej przez ministra spraw zagranicznych Krzysztofa Skubiszewskiego w związku z nawiązaniem stosunków dyplomatycznych Polska-Izrael.
Treść przywołanej notatki mamy pokrótce omówioną w artykule Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael. Polska po „rozmowach” W. Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów. Tam też podano wejście do treści całej notatki.
Na stronie 13 ‘Pilnej notatki” z dnia 06 marca 1990 r. mamy zapowiedź zawarcia z Polską umowy o współpracy na wzór EWG.
1990_03_06-pilna-notka-msw-str_13-wc-zn-opis-ww
Informację o zawarciu umowy stowarzyszeniowej UE-Izrael-Polska odnajdujemy na stronie MSZ Ambasady Polski w  Tel Avivie.
1-e01_umowa_ue_izrael_polska-wcf-opis-606 Źródło: http://www.telawiw.msz.gov.pl/pl/dwustronna/gospodarka/
 Podano tam również szczątkowe informacje co do zawartych umów dwustronnych pomiędzy Polską a Izraelem. Zresztą charakterystyczna jest ta skąpość informacji co do zawieranych umów (i uzgodnień) pomiędzy Polską a Izraelem zawieranych m.in. przy licznych wizytach polskich władz w Izraelu.
Sygnaturę aktu prawnego o stowarzyszeniu Izrael-UE-Polska oraz wejście do tego aktu prawnego  mamy podane poniżej.
2-e01_umowa_ue_izrael-wc-opis-843-w Źródło: http://investmentpolicyhub.unctad.org/IIA/country/102/treaty/3137
Opublikowaną w języku angielskim treść tego aktu prawnego (w PDF) mamy pod
http://investmentpolicyhub.unctad.org/Download/TreatyFile/2447  (UWAGA! Materiał pod tym linkiem już nie istnieje. Dziwnym też trafem w końcówce tego adresu jest 447. -28.05.2019 r.). Znajduje się on teraz pod:
http://eeas.europa.eu/archives/delegations/israel/documents/eu_israel/asso_agree_en.pdf
Publikacji w wersji przetłumaczonej na język polski nie udało się odnaleźć.
Krótkie omówienie w języku angielskim tej umowy mamy pod
http://eeas.europa.eu/delegations/israel/eu_israel/political_relations/agreements/index_en.htm
(lub http://eeas.europa.eu/archives/delegations/israel/eu_israel/political_relations/agreements/index_en.htm )
Poniżej tłumaczenie Google na język polski.
2-e01pl_delegatura_ue_w_izraelu-wc-opis-685-w Źródło: http://eeas.europa.eu/delegations/israel/eu_israel/political_relations/agreements/index_en.htm
Na powyższym widzimy, że przy okazji zadbano również o knebel w postaci ksenofobii, antysemityzmu i rasizmu.
Przy każdej wizycie władz polskich w Izraelu następuje ze strony polskiej przypomnienie knebla w postaci antysemityzmu, a ostatnio nawet już o przejawach antysemityzmu.
Umowę stowarzyszeniową Izrael-UE mamy przywołaną również pod adresem
http://www.informatorekonomiczny.msz.gov.pl/pl/azja/izrael/ 
z podaniem wykazu dalszych umów zawartych pomiędzy Unią Europejską a Izraelem.
1-e03_info_ekonom_msz_ue_izrael-wcf-opis-767-w
Źródło: http://www.informatorekonomiczny.msz.gov.pl/pl/azja/izrael/ 
Pod wskazanym pw. adresem mamy m.in. trochę więcej informacji (oczywiście hasłowych) o zawartych umowach dwustronnych (oczywiście nie wszystkich) pomiędzy Polską a Izraelem.
Sygnał do rozpoczęcia „dobrą zmianą” nowego etapu, tj. przesiadki na docelowe tzw. Międzymorze, dał w październiku 2014 r. Prezydent Izraela Reuwen Riwlin przed jego wizytą w Polsce w związku z otwarciem Muzeum Żydów Polskich POLIN.
Po czym w mediach O. T. Rydzyka ruszyło rozprowadzanie na prezydenta RP Andrzeja Dudy, któremu się wymsknęło „to ja mam być prezydentem Polski” – i nim został.
02-e01-2014_10_27-izrael_polska-wc-opis-600-w
„Prezydent (Riwlin) podkreślił w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej, że Polacy i Żydzi muszą na nowo zbudować wspólne życie obu narodów, które oparte będzie na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.” – Muszą, bo tak chce Izrael.
Źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/w-polsce-widzimy-bliska-przyjaciolke-izraela-prezydent-riwlin-przed-wizyta-w-warszawie,481985.html
A skoro muszą i ma nastąpić „dobra zmiana”, to też minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna 13 czerwca 2015 r. (oni lubią trzynastki) wyruszył w podróż do Izraela wraz z prawie 100 polskimi przedsiębiorcami.
http://innpoland.pl/117833,grzegorz-schetyna-jedzie-z-misja-do-izraela-a-z-nim-delegacja-przedsiebiorcow-i-srodowisk-naukowych
Schetyna musiał tam też przedłożyć wyniki remanentu z realizacji dotychczasowych umów i ustaleń z Izraelem. Wszak Izrael to państwo poważne, a nie teoretyczne.
01-e01-2015_06_14-polska_izrael-deklaracja-wc-zn-opis-700-w Źródło: http://www.telawiw.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/deklaracja_z_okazji_25_lecia_wznowienia_stosunkow_polsko_izraelskich
14 czerwca minister Schetyna spotkał się z Ronaldem Lauderem, przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów.
http://www.telawiw.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/minister_grzegorz_schetyna_w_izraelu
Tzw. plan Morawieckiego nie jest niczym innym, jak tylko realizacją gospodarczej polityki Izraela w ramach dyspozycji Riwlina z 2014 r. Polacy i Żydzi muszą na nowo zbudować wspólne życie obu narodów”
W każdym bądź razie proces uzależniania Polski od Unii Europejskiej (niszczenia wszystkiego co polskie) i jednocześnie biegnący równoległy proces coraz silniejszego uzależniania Polski od Izraela zaszedł na tyle daleko, że przy z góry zaprojektowanym rozpadzie UE, co teraz aktualnie ma miejsce, można było rozpocząć długofalową realizację następnego etapu, tj. wytworzenia tzw. Międzymorza (z zalążkiem w postaci Grupy Wyszehradzkiej powstałym już w 1991 r., ostatnio bardzo aktywnej – https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Wyszehradzka ) z bloku państw, które weszły do UE po 2003 r. (plus Ukraina – po to tam Balcerowicz) pod przewodnią rolą Izraela z ośrodkiem zamiejscowym w Polsce. Wojskowa bratnia pomoc, o którą już wcześnie zadbano (PO – ustawy, PiS – realizacja), solidnie to wszystko ubezpieczy. Pomiędzy okrojoną UE pod przywództwem Niemiec a blokiem państw tzw. Międzymorza zostaną zawarte stosowne traktaty, a także zostaną zawarte stosowne traktaty dwustronne pomiędzy Izraelem a oboma tymi blokami. W ten sposób zostanie zrealizowana koncepcja Europy dwóch prędkości.
A wszystko się zaczęło od rozmów w 1985 r. gen. Wojciecha Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów Edgarem Bronfanem i instalacji w Polsce w 1988 r. organizacji żydowskiego grandziarza Georga Sorosa. Ramy dalszego działania mamy opisane w „Pilnej notatce” K. Skubiszewskiego z 06 marca 1990 r.
https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/
Jak do tej pory wszystko dużo wcześniej precyzyjnie zaplanowane jest realizowane – idzie to jak po przysłowiowym maśle.
Początek operacji przesiadki na Międzymorze (na początek POLIN) – poprzedzonej aferą podsłuchową u „Sowa i Przyjaciele” – musiał nastąpić za rządów PiS-u i ich prezydenta, a nie pod rządami PO z przystawkami, bo tylko wówczas w tym trudnym momencie staje się możliwe efektywne wykorzystanie do tego celu hierarchów Kościoła i mediów O. T. Rydzyka – co też i ma miejsce.
Z czasem nastaną rządy PO z przystawkami i będzie to wszystko dalej kontynuowane.
Plansza (poniżej) obrazuje opisany powyżej toczący się proces.
plansza-uklad_stowarzyszeniowy_ue_izrael_miedzymorze-800-w 
Dyrektywy Izraela względem Polski zostały już jasno wyłuszczone.
Dokąd prowadzi Polaków Episkopat Polski oraz O. Tadeusz Rydzyk ze swym „Alleluja i do przodu!”? 
Czy do – Przechodniu powiedz innym, że tu kiedyś była Polska?
Ps. CZYTAJ też
Atak Piotra Beina na opracowanie i autora „Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem.”
   (dodano 09.12.2017 r.)
Lektura uzupełniająca.
1.    Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael.
https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/
 2.    Duda: To ja mam być prezydentem RP
https://jozefbizon.wordpress.com/2015/05/22/duda-to-ja-mam-byc-prezydentem-rp/
3.    13 września br. Prezydent RP A. Duda potwierdził budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” – Żydów i Polaków
https://jozefbizon.wordpress.com/2015/09/22/13-wrzesnia-br-prezydent-rp-a-duda-potwierdzil-budowe-rzeczypospolitej-obojga-narodow-zydow-i-polakow/
4.    Chanuka 2016. To już nie polska ziemia – to ziemia Polin według A. Dudy.
https://jozefbizon.wordpress.com/2016/12/25/chanuka-2016-to-juz-nie-polska-ziemia-to-ziemia-polin-wedlug-a-dudy/
5.    Roman Kafel – Spotwarzona przeszłość – czyli  o żydowskich zbrodniarzach wojennych
https://jozefbizon.wordpress.com/roman-kafel/

Ps.2.  Bardzo ważne! {Dodano 06 marca 2018 r.}

Niech Polacy chociaż w jednym będą teraz solidarni
– tj. w utarciu nosa idolowi Grossowi.

W imię ustalenia prawdy żądamy przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem.
Podpisujemy petycję.
https://jozefbizon.wordpress.com/2018/02/21/w-imie-ustalenia-prawdy-zadamy-przeprowadzenia-ekshumacji-w-jedwabnem-podpisujemy-petycje/

—————————————–
Boguchwała, A.D. 10 luty 2017 r. – Józef Bizoń

Informacje o Józef Bizoń

jb.boguchwala@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii George Soros - PiS i inni kamraci, Józef Bizoń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.